Samenstelling bestuur

Samenstelling en e-mailadressen

Voorzitter Bert Alards bert@streekrijders.nl
Secretaris Elsa Buijssen secretaris@streekrijders.nl
Penningmeester Ilse Hoeijmakers penningmeester@streekrijders.nl
Bestuurslid Rick Boekestijn rick@streekrijders.nl
Bestuurslid Fred Peeters fred@streekrijders.nl
 Bestuurslid Eugene van Loon eugene@streekrijders.nl
     

Historie bestuursleden

Jan Verstappen 1976 t/m 1981 en 1987 t/m 1989
Joop Kleeven 1976 t/m 2017
Mart v.d. Munckhof 1976 t/m 1976
Leo Niessen 1977 t/m 1983
Tei Timmermans 1978 t/m 1978
Piet Duif 1978 t/m 1978
Mart Niessen 1978 t/m 1982
Jan Glavimans 1979 t/m 1987
Eric v.d. Munckhof 1983 t/m 1997
Ger Baltussen 1983 t/m 1984
John Haegens 1984 t/m 1986
Luc Boekestijn 1985 t/m 2017
Chris Lenssen 1988 t/m 2018
Edwin Driessen 1990 t/m 1992
Richard Jacobs 1994 t/m 2012
Twan Hoeijmakers 1998 t/m 2015
Robert Haegens 2007 t/m 2018
Remy Kamp 2007 t/m 2018
Bert Allards 2013 t/m heden
Eugene van Loon 2017 t/m heden
Fred Peeters 2017 t/m heden
Rick Boekestijn 2018 t/m heden
Elsa Buijssen 2019 t/m heden
Ilse Hoeijmakers 2019 t/m heden

 

 

Type je zoekwoorden hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk ESC om te annuleren.

Terug naar boven